亡尺丹之ゾ 刀尺工レ王尺己
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

亡尺丹之ゾ 刀尺工レ王尺己

Crazy Drivers
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
one
Admin
one


Broj postova : 109
Join date : 08.03.2008

Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Empty
PostajNaslov: Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever   Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Emptyned svi 11, 2008 12:12 pm

Ej ljudi...Izasli su dodaci za tmn i tmu..dakle tmnf i tmuf...Odlucili smo ponovo sastaviti ovaj klan za sad smo unutra Zoky,Domba i moja malenkost...Primamo sve u klan...Dajte im link od naseg foruma ili moj msn...adione_star@msn.com

Ovdje pricajte o tmnf i tmuf pitajte sve sto vas zanima...a i posto ja imam tmuf onda mogu igrati i na tmnf serverima tako da to nece bit problem...
[Vrh] Go down
https://cd-team.forumcroatian.com
Domba




Broj postova : 98
Join date : 10.03.2008
Age : 30
Lokacija : Bilje,kod Osijeka

Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Empty
PostajNaslov: Re: Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever   Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Emptypon svi 12, 2008 9:57 pm

Ne znam sta da kazem....tmnf je fora...5x puta bolja od tmn Twisted Evil
[Vrh] Go down
one
Admin
one


Broj postova : 109
Join date : 08.03.2008

Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Empty
PostajNaslov: Re: Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever   Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Emptypon svi 12, 2008 9:59 pm

E ev nest sam napravio kao neku grupu pa login vam je CrazyDrivers a pw je Crazy pa probajte uc
[Vrh] Go down
https://cd-team.forumcroatian.com
Zoki
Admin
Zoki


Broj postova : 60
Join date : 09.03.2008
Lokacija : Čakovec

Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Empty
PostajNaslov: Re: Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever   Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Emptypet svi 23, 2008 6:19 pm

pomagate ekipo!

Dal se prenosi rank iz TMN u TMNF ?

MIslim ... ja sam bio CDZOky i imao sam rank 10000, A sad sam si kreirao novi acc!
E sad, dal bi ja dobio taj strai rank(10000) ako bi si kreirao nick koji sam imao u TMN?

Pokušao sam al ne funkcionira..... lol!
[Vrh] Go down
one
Admin
one


Broj postova : 109
Join date : 08.03.2008

Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Empty
PostajNaslov: Re: Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever   Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Emptypon svi 26, 2008 11:44 pm

Zoki je napisao/la:
pomagate ekipo!

Dal se prenosi rank iz TMN u TMNF ?

MIslim ... ja sam bio CDZOky i imao sam rank 10000, A sad sam si kreirao novi acc!
E sad, dal bi ja dobio taj strai rank(10000) ako bi si kreirao nick koji sam imao u TMN?

Pokušao sam al ne funkcionira..... lol!

mislim da se nemoze
[Vrh] Go down
https://cd-team.forumcroatian.com
Zoki
Admin
Zoki


Broj postova : 60
Join date : 09.03.2008
Lokacija : Čakovec

Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Empty
PostajNaslov: Re: Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever   Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Emptyuto svi 27, 2008 9:03 am

šteta.....sam opet moram dobro voziti da snizim rank lol!
[Vrh] Go down
Zoki
Admin
Zoki


Broj postova : 60
Join date : 09.03.2008
Lokacija : Čakovec

Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Empty
PostajNaslov: Re: Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever   Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Emptypon lip 02, 2008 2:59 pm

Kada ćemo naš klan imati kakav trening? Mislim da nam to puno treba( i da se konačno počnu dogovarati war-ovi)

Ja ne mogu otvoriti server jer me doma nešto hebe, tak da.....

Ljudi, moramo početi voziti i ostale stvari ak želimo da nam klan bude dobar; jer ponavljam ono što sam rekao one-u: na lošem smo glasu, i ponekad dolazi do ismijavanja, tako da mislim da bi se trebali trgnuti....naravno ako želite!!! cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Empty
PostajNaslov: Re: Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever   Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever Empty

[Vrh] Go down
 
Trackmania Nations Forever and Trackmania United Forever
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
亡尺丹之ゾ 刀尺工レ王尺己 :: Tmnf and Tmuf-
Forum(o)Bir: